Анонс матчів Суперліги 20 січня

Будівельник-Дніпро

«Черкаські Мавпи» – «Політехнік»

Черкаси

ПС «Будівельник»

14:00

Мавпи-Політехнік
fbu.ua

«Черкаські Мавпи»

Початок року для «Мавп» чудовий – три перемоги в трьох матчах. Останній поєдинок видався особливо успішним для черкащан: справитися з «Дніпром» навіть у рідних стінах – дуже непросто. Підопічні Міхельсона підвищили планку і мають витримувати її хоча б у наступному матчі. Однак якраз сподівання можуть зіграти з «Мавпами» злий жарт. Якщо ейфорія після перемоги над «Дніпром» мине вчасно, з «Політехніком» проблем не повинно бути.

Наступний матч для черкащан – чудова нагода покращити становище в турнірній таблиці. «Миколаїв» програв «Хіміку». Підопічним Міхельсона поки що нічого не загрожує – стабільне третє місце в таблиці та 29 очок в активі. Відставання від «Будівельника» складає всього три бали. Враховуючи те, що кияни зараз не в найкращій формі, а наступний матч у них буде надзвичайно важким (з «Дніпром»), «Мавпи», в разі перемоги, можуть максимально приблизитися до привабливої другої сходинки.

«Політехнік»

Для «Політехніка» зараз головне завдання – відірватися від «Запоріжжя», щоб не повертатися на останню сходинку турнірної таблиці. Ніхто не хоче бути на дні, тому харків’яни почали потроху змінювати ситуацію на краще. В січні у підопічних Арабаджи була перемога над «БІПою», а також поразки від «Хіміка» і «Будівельника», хоча в матчі проти Южного у «Політехніка» були шанси на успіх.

Харків’яни займають передостаннє місце в таблиці, на одне очко випереджаючи «Запоріжжя». Команда показує, що може боротися із серйозними суперниками. В принципі, з «Мавпами» підопічні Арабаджи можуть тягатися, але є, як мінімум, три причини, які роблять їх аутсайдерами. Перше – поразка вдома від Черкас у грудневому протистоянні. Друге – виїзний показник 1/7. Третє – вражаюча форма «Мавп» у новому році. «Політехнік» може претендувати на успіх тільки доклавши максимальних зусиль і в захисті, і в атаці.

До речі:  Черкаські Мавпи розлучилися з Аланом Арнеттом

«Будівельник» – «Дніпро»

Київ

Палац Спорту

16:00

Будівельник-Дніпро
fbu.ua

«Будівельник»

Це протистояння, безумовно, стане окрасою січня. В боротьбі зійдуться лідери, яким ще є що доводити і втрачати. «Будівельник» невпевнено почав новий рік, та реабілітувався в минулому матчі, впевнено перегравши «Політехнік». «Мавпи» перемогли «Дніпро», а це значить, що кияни тепер відстають від дніпрян лише на два очки і можуть зрівнятися з ними в таблиці в разі перемоги.

Перемогти головного суперника поточного сезону на своєму паркеті – колосальна мотивація для підопічних Коваля. Програвати їм не можна ще й тому, що «Мавпи» можуть впритул наблизитися і створювати на киян зовсім не потрібний їм тиск. Статистика показує, що «Будівельник» вдома програв тільки один з останніх дев’яти матчів. На своєму паркеті підопічні Коваля набирають по 84 очка, «Дніпро» – по 83. Шанси непогані, але форма «Будівельника» все ще залишає сумніви.

«Дніпро»

Непотрібно зайвий раз говорити про мотивацію «Дніпра» на новий матч. Друга поразка поспіль може поставити під сумнів лідерство в таблиці підопічних Журавльова. З іншого боку, у дніпрян немає причин для паніки. Так, вони програли «Мавпам», але стільки матчів було виграно до того? Друге – статистика поєдинків проти «Будівельника». Дніпряни два рази зустрічалися з киянами в грудні, двічі завдаючи їм нищівної поразки.

Лідери будуть надзвичайно мотивованими на очне протистояння. Одним треба зберегти перше місце в таблиці, іншим – завоювати. Кожна команда постарається довести, що наразі саме вона є головним претендентом на чемпіонство.

Сергій Завалко,

UkrBasket