Анонс матчів Суперліги 2 лютого

Хімік-Мавпи

«Хімік» – «Черкаські Мавпи»

Южне

ФСК Олімп

18:00

Хімік-Мавпи
fbu.ua

«Хімік»

Поки що «Хімік» проводить сезон зовсім не так, як, напевно, планувалося. З іншого боку, южненці продовжують боротьбу як мінімум за топ-3. Команда займає шосте місце в таблиці, маючи 27 очок. Це на два бали менше, ніж у «Миколаєва», та на три пункти менше, ніж у «Черкаських Мавп», з якими підопічні Степановьского зійдуться в очному протистоянні.

Справи у «Хіміка» не такі вже й погані. Южненці впевнено просуваються вперед у національному кубку, а в січні двічі розгромили «Миколаїв» – непростого суперника. Правда, були поразки від «Запоріжжя» і «Дніпра». «Хімік» у цьому сезоні непередбачуваний, тому важко сказати, в якій зараз формі перебувають підопічні Степановського. Точно відомо лише те, що баскетболісти будуть налаштовані виключно на перемогу в домашньому матчі.

«Черкаські Мавпи»

Загалом, у січні «Мавпи» видали чудову переможну серію, зупинивши навіть «Дніпро». Та під кінець місяця черкащани вже втомилися. Спочатку вони поступилися вдома «Політехніку», а потім перемогли в кубку «БІПУ» на виїзді всього на одне очко. Тим не менше в Суперлізі підопічні Міхельсона тримаються на третьому місці та, в принципі, непогано себе почувають, враховуючи серію поразок «Миколаєва».

Останнє протистояння «Мавп» із «Хіміком» датоване 22-м грудня. Черкащани тоді вдома справилися з віце-чемпіоном. На виїзді буде складніше. Підопічні Міхельсона в гостях набирають у середньому по 74 очка – це посередній показник. «Хімік» вдома набирає 81 бал. Крім того, у южненців краща різниця забитих/пропущених: 72 проти 2. У «Мавп» залишаються проблеми в захисті. Якщо гості будуть кращі на своїй половині – шанси на перемогу з’являться.

«БІПА-Одеса» – «Будівельник»

Одеса

УСК «Одеса»

19:00

БІПА-Будівельник
fbu.ua

«БІПА»

Невдала серія «БІПИ» перервалася 19 грудня, коли одесити переграли вдома «Запоріжжя» в одне очко. Після цього вони вже в 20 балів перемогли вдома «Миколаїв», але й на цьому не зупинилися. В кубковому протистоянні з «Мавпами» підопічні Юшкіна провели надзвичайно важкий поєдинок, але таки вийшли в наступний раунд.

До речі:  Делван Грем отримав нагороду найкращого гравця Суперліги Парі-Матч у грудні

У «БІПИ» подвійний стимул перемогти діючого чемпіона. У команди 26 очок і шосте місце в таблиці. «Політехнік», який набрав непогану форму, відстає тільки на один бал, тому програвати господарям сьогодні не можна ніяк. А перемігши, одесити можуть обігнати «Хімік», якщо той поступиться вдома «Мавпам».

Останній матч проти киян підопічні Юшкіна катастрофічно програли з різницею «-30». Однак «БІПА» – одна з найрезультативніших домашніх команд, яка на своєму паркеті набирає в середньому 80 очок. «Будівельник» на виїзді набирає 73 бали – це другий по слабкості показник. Одесити уміють вигравати важкі матчі, а діючий чемпіон зараз не без проблем.

«Будівельник»

«Будівельник» упевнено почувається на другому місці в таблиці, маючи 33 очка. Від «Дніпра» кияни відстають уже на п’ять балів, але мають гру в запасі, випереджаючи при цьому «Мавп» на три пункти. Поразка в Одесі не стане катастрофою для підопічних Коваля, та справа в іншому. Діючий чемпіон у січні програв у Суперлізі два матчі з чотирьох. У кубку була перемога над «Дніпром», але крім морального задоволення вона команді нічого не дала.

«Будівельнику» буде важко в Одесі. Як уже було сказано вище, підопічні Коваля на виїзді набирають небагато. Це проблема проти істинно домашньої команди, яка на своєму паркеті впевнено атакує. «БІПА» – один із найважчих середняків. Якщо кияни переможуть в Одесі – можна буде з упевненістю сказати, що січневий спад був лише непорозумінням.

Сергій Завалко,
UkrBasket