Анонс матчів Суперліги 15 лютого

Будівельник-Миколаїв

«Черкаські Мавпи» – «Запоріжжя-ZOG»

Черкаси

ПС «Будівельник»

19:00

Мавпи-Запоріжжя

«Черкаські Мавпи»

«Мавпи» знову на підйомі. Про домашню поразку «Політехніку» вже ніхто й не згадає, оскільки у команди серія із чотирьох перемог. В останніх матчах черкащани переграли «Хімік», «БІПУ», «Будівельник» і «Миколаїв». Враховуючи те, що у «Запоріжжя» справи гірше, ніж у всіх вищезазначених клубів, у сьогоднішньому поєдинку у підопічних Міхельсона проблем не повинно бути.

Переможна серія допомогла «Мавпам» вийти на друге місце в таблиці, обійшовши «Будівельник». Тепер черкащани включились в погоню за «Дніпром», від якого, правда, відстають на чотири очки, маючи своїх 38 балів. Відрив від киян – один пункт. Підопічним Міхельсона потрібно закріплятись на другій сходинці, а сьогоднішній матч – хороша нагода для цього.

«Запоріжжя-ZOG»

У «Запоріжжя» справи поки що йдуть найгірше серед усіх команд Суперліги навіть не дивлячись на перемогу в останньому матчі проти «Миколаєва». У команди 26 очок і, відповідно, останнє місце в таблиці. Вигравши в Черкасах, підопічні Плеханова порівняються за турнірними балами з «Політехніком», але враховуючи форму «Мавп», це завдання стає максимально складним.

Останній матч проти Черкас баскетболісти із Запоріжжя програли вдома. На своєму паркеті команда виграла тільки два поєдинки із 12-ти – це найгірший показник у Суперлізі. Однак по негативній різниці забитих і пропущених підопічні Плеханова займають не останнє місце, що говорить про дієвий захист команди, який обов’язково треба вмикати в Черкасах, інакше – чергова поразка.

«Будівельник» – «Миколаїв»

Київ

Палац Спорту

19:00

Будівельник-Миколаїв

«Будівельник»

«Будівельник» останнім часом виглядає не по-чемпіонськи. Взяти хоча б дві поразки підряд  – від «Хіміка» і «Черкаських Мавп». Характерно те, що обидва рази кияни грали вдома і поступилися лише в одне очко. Підопічні Коваля стали грати «важче». Скоріш за все, справи у банальній фізичній втомі, бо навряд чи куб переживає серйозний спад.

До речі:  Звання найкращого гравця тижня отримав нігерієць Кейт Омоера

«Будівельник» опустився в таблиці на третє місце, пропустивши вперед «Черкаських Мавп», від яких тепер відстає на одне очко, маючи своїх 37 балів. Відрив від «Хіміка» – п’ять пунктів. Чемпіону поки що ніхто не загрожує в таблиці, тому команді треба просто заспокоїтися, налаштуватися на перемогу і довести справу до потрібного результату. Та й простого матчу киянам не слід чекати, оскільки «Миколаїв», маючи лише серію поразок, буде надзвичайно мотивованим.

«Миколаїв»

«Миколаїв» продовжує створювати собі проблеми. У команди із півдня безвиграшна серія нараховує вже сім ігор. Підопічним Поляха терміново потрібно щось робити. На матч проти «Будівельника» «Миколаїв» має бути подвійно мотивованим. По-перше, клуб може піднятися в турнірній таблиці із п’ятого місця на четверте, оскільки команда має однакову кількість очок із «Хіміком» – 32. По-друге, можливість (хоч і мінімальна) перервати серію із поразок.

Минулого разу, а це було 13 січня, «Миколаїв» переміг «Будівельник» в три очка. Але тоді це була зовсім інша команда, яка грала проти чемпіона вдома. На виїзді підопічні Поляха набирають в середньому 75 очок, що менше від киян, котрі набирають на своєму паркеті по 83 бали. Враховуючи складне становище команди, навряд чи можна чекати від неї перемоги, але якщо у «Будівельника» таки дійсно є проблеми, то шанси з’являться.

Сергій Завалко,
UkrBasket