Анонс фінального матчу кубку України

Дніпро-Хімік

«Хімік» – «Дніпро»

Харків

ФСК «Олімп»

14:00

Поєдинок між віце-чемпіоном та головним претендентом на титул у нинішньому сезоні, безперечно, стане окрасою фіналу кубку України. Обидві команди не без проблем перемогли суперників у минулому раунді вчора, а вже сьогодні зійдуться у вирішальному протистоянні.

Дніпро-Хімік
fbu.ua

«Хімік»

У «Хіміка» вчора половину матчу були проблеми. «БІПА» бадьоро почала, виграючи після першої чверті в одне очко. До перерви одесити збільшили відрив уже до 10 балів. Часто буває, що третя чверть стає основною. Так було і вчора. Южненці зібралися із силами і після перерви виграли третю чверть з рахунком 21:7. В останньому ігровому відрізку віце-чемпіон уже просто довів справу до переможного кінця. У минувшому поєдинку Танкслі оформив дабл-дабл, зібравши колекцію із 23 очок і 13 підбирань. Така ж результативність баскетболіста сьогодні дуже допомогла б «Хіміку».

«Дніпро»

До речі:  Dnipro зіграв на турнірі Мастерс у Ченду

«Дніпро» грав із господарем майданчика – «Політехніком». Лідери Суперліги були під шаленим тиском – харків’ян підтримували 2 тис. Глядачів. Тим не менше гості виграли всі важливі відрізки матчу. Першу чверть дніпряни виграли з перевагою в одне очко, другу – з перевагою у вісім балів. Підопічні Журавльова поступилися тільки в останній чверті, але трималися за перевагу й довели справу до переможного кінця.

Обидва учасники фіналу серйозно втомилися вчора. Сьогодні баскетболісти не будуть свіжими, але точно зіграють на максимум своїх можливостей. Стабільність – головна риса, яка цього сезону розділяє «Хімік» і «Дніпро», тому останні сьогодні будуть фаворитами. «Дніпру» просто треба грати у свою гру, постійно підтримуючи перевагу в рахунку. «Хіміку» потрібно ризикувати в атаці й обов’язково вигравати свій щит – тоді будуть шанси на успіх.

Сергій Завалко,

UkrBasket