Андрій Мироненко слідом за дебютом у національній збірній стане дебютантом Матчу зірок

МИРОНЕНКО-Т
Гравець Запоріжжя Андрій Мироненко слідом за дебютом у національній збірній стане дебютантом Матчу зірок. Андрій поділився очікуваннями від дійства, що відбудеться у Запоріжжі 26 січня.
– Для мене велика честь бути у компанії кращих гравців українського баскетболу, яких обрали для участі в Матчі зірок. Очікую яскравого шоу і сподіваюся, усі отримають позитивні емоції.
– Як оціниш формат Матчу «Українці проти Легіону»?
– Вважаю, що це найкращий формат, який тільки міг бути. Якщо минулого сезону був «Південь проти Півночі», то цього разу буде набагато цікавіше.
– Додаткова можливість довести, що українці краще за легіонерів?
– Саме цим у першу чергу цей формат і цікавий. Думаю, українські гравці не захочуть так просто віддавати перемогу, гра буде цікавою і усі боротимуться за перемогу.
– Подейкують, що Матч зірок – це насамперед вистава, шоу, а спортивна складова – на задньому плані.
– Звісно, такі матчі – це перш за все перформенс, але тут вже така справа, що українці не віддадуть перемогу так просто. Якщо якась команда виграє, її перевага буде незначною.
– Як ви зможете зігратися один з одним?
– Я думаю, усе буде гаразд, бо усі одне одного знають, усі один з одним грали чи грають – у збірних, клубах. Усі команди багато разів грали одна з одною, відтак, усі добре знають слабкі і сильні сторони кожного гравця. Я думаю, це допоможе нам швидко знайти спільну мову на паркеті.
– Отже, якихось нових комбінацій не вивчатимете?
– Думаю, складних комбінацій не буде. Матимуть місце прості взаємодії, для шоу. Цього буде достатньо.
– Легіонерам буде важче підготуватися, ніж українцям?
– Можливо, бо вони не так добре знають одне одного, як ми, українці.
– Твоя команда веде жорстку боротьбу з суперниками у чемпіонаті, а тут доведеться грати разом, пліч-о-пліч.
– Під час ігор на результат у чемпіонаті чи кубку – це одне, ми боремося, ми є непримиренними суперниками. Але спортивна злість закінчується з фінальною сиреною. А на Матчі зірок ми поспілкуємося один з одним, добре проведемо час, підвищимо один одному настрій.
– Те, що Матч зірок відбудеться у Запоріжжі є бонусом для місцевих вболівальників?
– Тут і збірна України нещодавно грала. Думаю, це пов’язано з новим залом. Реконструювали Палац спорту. І це добре для вболівальників з Запоріжжя – нікуди не треба їхати, щоб побачити таке баскетбольне шоу.
– На якому місці баскетбол за популярністю у Запоріжжі?
– Тут найпопулярніший гандбол, потім баскетбол і може ще волейбол. На рахунок футболу нічого не можу сказати. І завдяки Матчу зірок популярність баскетболу може піти вгору.
– Чи є Матч зірок можливістю відволіктися від напружених буднів?
– Особливо не відволечешся, день-другий, і знову треба буде напружуватися. Але те, що він урізноманітнить буденність, це точно.