Суперлігу наступного сезону можна буде побачити по двум каналам

super

Суперлігу Парі-Матч наступного сезону можна буде побачити на двох каналах українського телебачення. Таке рішення було прийнято на зібранні президентів клубів Суперліги. На сьогодні Федерація баскетболу України провела перемовини з серією загальнонаціональних українських каналів. Найкращі умови запропоновані каналом “Хsport” та “ObozTV”.

Задля того, аби канали залишали за собою рівні права, у чемпіонаті було прийнято рішення запровадити поняття ігрового дня, коли один із днів туру обов’язково залишиться за певним каналом, інший канал показуватиме матчі наступного ігрового дня. Таке рішення було узгоджене і на нараді керівників каналів та ФБУ.

“Кожен із каналів матиме свій день. Скажімо, у п’ятницю матчі показуватиме лише “ObozTV”, а у неділю – лише “Xsport”. Таким чином ми привчимо аудиторію до стабільності, – говорить президент ФБУ Михайло Бродський, – особлива увага буде приділена і ігровому часу, його обиратиме канал, він буде зручним для глядача. Календар має бути узгоджений задовго до старту сезону і кожен з учасників має його чітко притримуватися. Все це теж в інтересах уболівальників”.

Календар Суперліги Парі-Матч буде узгодженим з каналами уже у липні, а розклад трансляції буде доступним для уболівальників задовго до старту сезону 2018/2019.