18 очок Фесенко, 15 Яковлєва – результати наших гравців в Серії А

fesfesffesfes

Квартет лідерів перетворився на тріо після чергової осічки «Брешії», розгромленої середняком «Варезе». На чолі турнірної таблиці міг залишитися і дует, але «Венеція» виграла нервову кінцівку у «Ваноли», скориставшись тим, що у лідера суперника Даріуса Джонсона-Одома здали нерви. Він не реалізував три штрафних поспіль і втратив можливість зрівняти рахунок на останніх хвилинах. А ось «Мілан» і «Авелліно» Кирила Фесенка зі своїми опонентами впевнено розібралися.

Регулярний чемпіонат. 19-й тур

«Авелліно» – «Пістоя» – 101:71

«Авелліно»: Фесенко (18 + 6 підбирань), Річ (18), Т. Скрабб (13 + 7 підбирань + 4 передачі) «Пистоя»: Рональд Мур (17 + 5 підбирань), Гаспардо (14), Т. Макгі (12)

Український центровий «Авелліно» Кирило Фесенко, з’явившись в стартовому складі, за 16 хвилин набрав 18 очок (8/9 двоочкових, 2/4 штрафних), зробив 6 підбирань в нападі і віддав 1 передачу при 1 втраті та 2 фолах.

До речі:  Фесенко отримав чергову нагороду

«Орландина» – «Реджана» – 70:81 «Орландина»: Стоянович (21 + 5 підбирань), Яковлєв (15 + 6 підбирань), Компані (10) «Реджана»: Делла Валле (24 + 6 підбирань), Черви (21), Джеймс Уайт (12)

Український форвард «Орландини» Денис Яковлєв, вийшовши з лави, за 31 хвилину відзначився 15 очками (5/6 двоочкових, 1/3 триочкових, 2/2 штрафних), 6 підбираннями, 2 передачами, 1 перехоплення та 1 блок-шотом при 1 фолі.